تاریخ ثبت‌نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی و حرفه‌ای

به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در آزمون دوره‌های كاردانی نظام جديد دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غيردولتی و غير انتفاعی سال 1399 می‌رساند كه ثبت‌نام برای شركت در این آزمون به صورت اينترنتی از روز یک‌شنبه مورخ 99/03/11 آغاز و تا روز یکشنبه مورخ 99/03/18 ادامه خواهد یافت.

 بر اين اساس ضرورت دارد كه همه متقاضيان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، به پايگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمايند. 

با توجه به اينكه ثبت‌نام و انتخاب رشته در اين آزمون، در يك مرحله انجام می‌شود، داوطلبان می‌بايست هم‌زمان با ثبت‌نام، نسبت به درج رشته‌محل‌های تحصيلی خود در فرم تقاضانامه اينترنتی با توجه به رشته‌های اعلام شده در دفترچه راهنما، اقدام نمايند.

اطلاعيه تكميلی و هم‌چنین دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته، همزمان با شروع ثبت‌نام در تاریخ 99/03/11 در پایگاه اطلاع رسانی اين سازمان قرار خواهد گرفت. داوطلبان لازم است برای اطلاع از شرایط و ضوابط شرکت در این آزمون و نوع پذیرش رشته‌های امتحانی (با آزمون و یا براساس سوابق تحصيلي «بدون آزمون»)، دفترچه راهنمای مذکور را به دقت مطالعه نمایند.

لینک خبر در سایت سازمان سنجش

مطالب مرتبط

author

مدیریت

0 دیدگاه

ثبت دیدگاه